30 Eylül 2015 Çarşamba

Bölüm 7 : Kahramanlar hakkında bilgilendirme

Vıcık Adam : Rakibini yağ damlacığı içine alabilir , yağdan duvar olusturabilir. Yağ o kadar güçlüdür ki en güçlü bombalar , uçaklar bile geçemez oradan. Aynı zamanda ses , toz ve su da gecirmeme özelliği vardır. Aynı zamanda kendisi Kaptan' ın ilkokulda sıra arkadaşıdır.Bombacı 0.5 :
Küçükken arkadaşları hep 0.7 kalem kullanıyordu. Ama o 0.5 kalem kullanıyordu. Bir sınav günü kaleminin ucu bitmişti. Sınıftan uç istedi ama kimse veremedi. Sınavdan sıfır aldı. Sınıfta kaldı ve bir daha hiç uçsuz kalmamaya yemin etti. Kendi uçlarını üretti. Bu işte zamanla o kadar usta oldu ki en sivri , en tehlikeli , en dehşet uçları üretmeye başladı. 203 cm boyunda olan Bombacı 0.5 , aynı zamanda 60 kilodur. Bazı kişiler onun vücudunun zamanla 0.5 uçlara benzemeye başladığını söyler.  Kaptan ile tanışması ise annesiyle birlikte gittiği altın gününde başlamıştır. Kaptanın odasında pc oynamaları arkadaşlıklarını güçlendirme yolunda önemli yol aldırmıştı onlara.


Çıkış Kapısı Adam : Çocukken yaşadığı bir trafik kazası sonucunda uzun zaman boyunca  uzayda sıkışıp kalmıştır. Kurtulmak için 4 saat uğraşmıştır. Eve geldiğinde annesinin ona bağırması ve 1 ay bilgisayar oynamayı yasaklaması onu bir daha sıkışıp kalmaktan nefret etmesine neden olmuştur. Çok çalışıp istediği yerde çıkış kapısı açabilme yeteneği kazanmıştır. Kaptan bir keresinde ekmek almaya giderken , o da çöp atmaya gidiyordu. Yolda konuşup kaynaştılar. Böylece arkadaşlıkları başlamış oldu.


1 yorum:

  1. :) Kaptan'in yalniz oldugunu dusunmustum ama yanilmisim...

    YanıtlaSil