29 Eylül 2015 Salı

Bölüm 6 : Yiğitler Sendikası

Kaptan yere yapışmıştı. Böylesi sert bir yumruğu hiç beklemiyordu. Lazer ışınlarıyla Bay Öcü' ye saldırdı. Ama istediği zaman hayalet gibi nesnelerin icinden gecebilen Bay Öcü, bu saldırıdan kurtuldu. Sonra görünmez olup aniden Kaptanın yanında belirdi ve bir yumruk daha attı. Kaptan ilk kez bu kadar çaresiz hissediyordu. Aldığı onlarca darbeden sonra Bay Öcü'ye hiçbir zarar verememiş ve yerden kalkacak hali kalmamıştı. Yerde çaresiz yatan Kaptan'a son darbeyi vurup onu öldürecekken annesi seslendi ,
- Hadi bakalım Bay Öcü, yemek hazır.
Bay Öcü de ,
-Tamam anne geliyorum , dedi.
Kaptana da bakıp,
- Seninle işimiz henüz bitmedi Kaptan bozuntusu ! Yemeğimi yedikten sonra gelince umarım burada olursun da seni sonsuza kadar yok ederim !

Kaptan çaresizlik içinde yerden yavaşça kalktı. Onunla savasamazdı. Çok fazla düşmanı vardı ve birçoğunu yenmişti   ama bunun bir yerde son bulacağını biliyordu. Yardıma ihtiyacı vardı. Hemen aklına çok süper bir fikir geldi. Düşmanlarına karşı  yardım almalıydı. Dostlarına ihtiyacı vardı. Acaba mahalleye gidip kavgaya adam mı çağırsaydı ? Olmaz , çünkü onların süper güçleri yoktu. İnternetten veya mağazadan da bulması zor olurdu.
Sonra aklına çok süper bir fikir daha geldi. Eski kankalarından birini veya birkaçını çağıracaktı. Hemen sevdiği birkaç arkadaşına mesaj attı. Onlar da hemen kabul ettiler.
Kaptan mesajı yolladıktan hemen sonra yanına geldi kankaları.
"Vıcık Adam "
" Bombacı 0.5"
"Çıkış kapısı adam. "

Kaptan onlara olayı anlattı ve onlar da kaptan ile beraber bu işi halledeceklerini söylediler. Akşam ezanını beklediler ve sonra Bay Öcü dışarı çıkınca ona saldırıya geçtiler. Hemen vıcık adam etraflarına yağdan duvar ördü. Artık hepsi bir balonun içindeydi. Bay Öcü gülüp duvarın dışına çıkmak için hayalet özelliğini kullanıp hamle yaptı. Ama vıcık adamın yağdan oluşan duvarı o kadar yoğundu ki Bay Öcü dışarı çıkamadı. Sonra Bombacı 0.5 , çok tehlikeli olan 0.5 uçlarını saplamak için fırlattı. Ama Bay Öcü bu kez hayalet özelliği sayesinde uçlardan kaçmayı başardı. Sonra görünmez olup Bombacı 0.5 'ye okkalı bir osmanlı tokadı yapıştırdı. Çıkış kapısı adam karşı saldırıya geçti bu kez. En önemli özelliği olan istediği yere çıkış kapısı açıp ışınlanma özelliği sayesinde bir an da Bay Öcü 'nün yanında çıkış kapısı açıp sonra da o kapıdan çıkıp Bay Öcü'ye döner yumruklu üstün vuruşunu yaptı. Sersemleyen Öcü'ye lazer ışını da Kaptan dan geldi. Artık bitmişti. Bay Öcü yok olmuştu.
Kaptan hepsine çok teşekkür etti. Sonrasında da tüm dünyayı ve insanlığın kaderini değiştirecek bir karar aldılar. Birlik olup her yere adalet getireceklerdi. Bunu da büyük bir takım kurarak yapacaklardı. Onlar kim mi ?
Elbette onlar ,
Yiğitler Sendikası


1 yorum:

  1. :)))orgutlu mucadele fikrine bayildim, sendika sartti zaten ama bire karsi uc kisi pek de adil degil.

    YanıtlaSil