29 Şubat 2016 Pazartesi

Bölüm 29 : Ovvvvv. (SEZON FİNALİ)

70 000 kişilik bir ordu toplamıştı.  Kaptan savaşı başlatmak için sabırsızlanıyordu. Hiç uyumamış, gözleri kıpkırmızı olmuştu.  Elma'yı kurtarmalıydı.

Ordusu ile Zamçuka'ya doğru ilerlerken aklında Elma'dan başka bir şey yoktu. Toplamda 1 gün sürecek yolculuğun ardından şehir merkezine ulasacaklardı. Sabah yola çıkmışlardı. Şimdi ise akşam oluyordu. Ordu dinlenmek için kamp kurmuş yemek yiyordu. Kaptan , çadırında savaş planlarını tekrar gözden geçiriyordu. Çadırda eski dostları Çıkış Kapısı Adam ve Bombacı 0.5 , Sakine Teyze vardı.  Sakine Teyze dışarı çıkıp birazdan geleceğini söyledi ve dışarı çıktı.   Planları tekrar gözden geçirirken sesler gelmeye başladı. Yanık konusunun da gelmesiyle çadırın yandığını anladı Kaptan. Hemen dışarı çıktılar. Dışarıdan gelen seslerin kaynağı belli olmuştu. Dışarıda kargaşa vardı. Kaptan ne olduğunu sonradan anlayabildi , 8000 kişilik ordusu katlediliyordu.   Kaptan,  yaşadığı şok karşısında hiçbir şey yapamıyordu. Arkasını döndü ve Bombacı 0.5 ve Çıkış Kapısı Adam'ın öldüğünü gördü. Tuzağa düşmüştü.  Kaptan kımıldayamıyordu bile. Dizlerinin üzerine düştü. Yaşamak istemiyordu. Yaşamayacaktı da zaten. Sakine Teyze diz çökmüş Kaptan'ın yanına geldi ve ,

- İstersem belediye başkanı olurum. Seni Hipnozcu Baba bile kurtaramaz.

Kaptan cevap vermedi.Elma'yı kurtaramamıştı. Hayal kırıklığı ile gözlerini kapattı. Sakine Teyze son darbeyi vurup Kaptanı öldürdü.


Sezon finali.

Kaptan Şelale Suyu'nun yeni sezonunu okumak icin 15 Martı bekleyin.


2 yorum:

  1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Spoiler diye uyarı yapsana

      Sil